BAŞKANIN MESAJI
Megalon Enerji Çağrı Merkezi

Şirketimiz Megalon Enerji olarak, sahip olduğumuz on yılı aşkın sektör deneyimimizle, enerji alanında lider ve küresel bir oyuncu olmayı sağlamak için ‘’Temiz bir dünya için her yerdeyiz, yaşamın içindeyiz’’ sloganıyla yola çıktık.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için, yenilenebilir enerji kaynaklarını optimum kullanmayı ve tüketicilere ulaştırmayı, çevre dostu politikaları yaşama geçirerek, değer yaratmayı ve yarattığımız bu değeri sürekli kılmayı temel politikamız ve iş disiplinimiz olarak benimsedik. 

Bu disiplin doğrultusunda, iş yapış şekillerimizde, elektriği kaliteli, sürekli, çevreyle uyumlu ve düşük maliyetli olarak kullanıma sunmak, nitelikli kadrolarımızla rekorlara imza atmak ve imkansızı başarmak için müşterilerimizle, çalışanlarımızla, iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla aynı hedefe yönelmiş bir bütünün parçası olarak yarattığımız sinerjiyi tüm enerji sektörüne yaymayı hedefledik.

Bu süreçte güçlü, istikrarlı, şeffaf bir enerji piyasasının oluşmasında belirleyici bir rol üstlenerek, enerjiyi doğanın ritmine uygun koşullarda, sürekli ve tasarruflu kullanmak, kirletmemek ve iyi yönetmek şirketimiz için sosyal bir zorunluluktur. Başka bir deyişle Yenilenebilir kaynaklardan tamamen çevreci bir elektrik enerjisi dağıtımını hayata geçirmek toplumsal sorumluğumuzdur. Toplam enerji tüketiminin içinde yenilenebilir enerjinin payının artması, karbondioksit emisyonu, zararlı atıklar ve dışa bağımlılığı azaltacağı için ülke ekonomimize ve istihdama olumlu katkı ve ülke ekonomimize artı değer sağlayacaktır.

2014 yılında, Almanya’da, enerji piyasasında faaliyet gösteren dev şirketlerden biri olan RWE ile iş ortaklığı anlaşması imzalayarak güçlerimizi birleştirdik. Konusunda yetkin ekibimiz ile güven ve başarının sembolü olmayı amaçladık ve müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışımızla, birlikte mükemmel iş sonuçlarına ulaşacağız.

Ayrıca engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini iyileştirmek amaçlı, istihdamını sağlama konusunda gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Bu konuda destek ve teşvikimiz devam etmektedir. 

MEMET TAZEGÜL
Yönetim Kurulu Başkanı
s-instagram
s-twitter
s-facebook
Sosyal Medyada Megalon
Footler-Cizgi
Footer-Cizgi
Bayilik Talebi
Megalonda Kariyer
Megalon Enerji
Meglaon AŞ. bayisi olup
sizde önemli bir yer sağlamak istiyorsanız,
hemen bayimiz olabilirsiniz ...
Kariyer hedefleriniz için en uygun şartları oluşturan Megalon Enerji'de sizde hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız iş ilanlarımıa göz atın ...
2014 yılında sektördeki açığı doldurmak,
pazarlamadaki başarısı ile sektöre yön vermek için
yola çıkan Megalon Enerji ...
RWE-Elektrik-Png
Bayilik-Talebi-Png
Megalon-Enerji-Png