HAKKIMIZDA
Megalon Enerji Çağrı Merkezi

Megalon Enerji, enerji sektöründe yoğun rekabetin yaşandığı dinamik bir ulusal pazarda liderliği hedeflemiş, doğru teknolojileri kullanarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirecek yaratıcı ve iş mükemmelliğine uygun çözümler sunan projeleri üretmek ve gerçekleştirmek üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

Megalon Enerji alanında fark yaratacak hizmetleri, çevre politikalarıyla uyumlu bir şekilde sürdürmeyi kalite politikası olarak benimsemiş, başarılı ve uzman kadrosuyla, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, vizyon ve misyonu doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

Megalon Enerji ana iş hedeflerini gerçekleştirirken, güvenilir ve yüksek kalitedeki hizmetin en büyük değeri olduğu bilinciyle iş ortakları ile oluşturduğu stratejik işbirliği, müşterilerinden aldığı ilham ve çalışma arkadaşlarının özverisiyle başarılı iş sonuçlarına ulaşmaktadır. Megalon Enerji, uluslararası kalite standartlarına uygun, katma değer yaratan çözümleri hayata geçirmek ve tüm iş süreçlerinde esnek ve yenilikçi iş modellerini kullanarak iş mükemmelliğine, koşulsuz müşteri mutluluğuna ulaşmak ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için piyasanın ihtiyaç duyduğu ve gelecek gördüğü konularda projelerini artırarak devam edecektir.


s-instagram
s-twitter
s-facebook
Sosyal Medyada Megalon
Footler-Cizgi
Footer-Cizgi
Bayilik Talebi
Megalonda Kariyer
Megalon Enerji
Meglaon AŞ. bayisi olup
sizde önemli bir yer sağlamak istiyorsanız,
hemen bayimiz olabilirsiniz ...
Kariyer hedefleriniz için en uygun şartları oluşturan Megalon Enerji'de sizde hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız iş ilanlarımıa göz atın ...
2014 yılında sektördeki açığı doldurmak,
pazarlamadaki başarısı ile sektöre yön vermek için
yola çıkan Megalon Enerji ...
RWE-Elektrik-Png
Bayilik-Talebi-Png
Megalon-Enerji-Png
red honey dilek feneri