RWE TURKEY
Megalon Enerji Çağrı Merkezi

TÜRKIYE EKONOMISINDE SÜRDÜRÜLEBILIR DEGERLER ZINCIRI
RWE, 2008 yılında kurduğu iştiraki RWE Turkey ile Türkiye’deki önemli büyüme fırsatlarını değerlendirmeyi hedeflemektedir. Uzun vadeli enerji ihtiyacının artması, ülkenin elektrik üretim kapasitesinin genişletilmesini ve modernleştirilmesini gerektirmektedir.

RWE Turkey - Yerel Şirket, Küresel Deneyim
RWE Turkey enerji arzı güvenliğini ve çevreci enerji üretimini desteklemektedir, müşterilerine sunduğu yenilikçi ürün seçenekleriyle enerji sektörüne katkıda bulunmaktadır. RWE’nin Türkiye’deki ilk büyük yatırımı, Denizli’nin Kaklık beldesinde bulunan doğalgaz kombine çevrim elektrik santralidir.

Güvenli Enerji Arzı
RWE’nin %70, Turcas Petrol’ün %30 hissesine sahip olduğu RWE & TURCAS Güney Elektrik Üretim A.Ş., Temmuz 2010’da Denizli’de 775 MW kapasiteli doğalgaz kombine çevrim santralinin inşaat çalışmalarına başladı. Santralin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından geçici kabul testleri Haziran ayı sonunda tamamlandı. Kaklık Doğalgaz Kombine Çevrim Elektrik Santrali Ağustos 2013’te ticari faaliyete başladı. Verimlilik oranı %56’nın üzerinde olan bu ileri teknoloji ürünü Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali, Türkiye’deki güvenli enerji arzına önemli bir katkıda bulunacak ve Türkiye’deki toplam elektrik üretiminin %2’sini karşılayacaktır.
www.rweturcas.com

RWE Turkey’nin ana hedefi, esnek ve yenilikçi bir işletme modeliyle, Türkiye enerji piyasasında sürdürülebilir değerler zinciri sağlamaktır. Üretim projelerine yatırım yaparak ve Türkiye enerji piyasasının özelleştirme sürecine katılarak büyüme fırsatlarını hayata geçirmeyi hedefleyen RWE Turkey, Orta ve Güneydoğu Avrupa’daki diğer Grup şirketleriyle birlikte , RWE East s.r.o. bünyesinde faaliyet göstermektedir.

RWE Turkey, Enerji Piyasaları ve Uzmanlık
Üretim projelerine yatırım yaparak ve Türkiye enerji piyasasının özelleştirme sürecine katılarak büyüme fırsatlarını hayata geçirmeyi hedefleyen RWE Turkey, Orta ve Güneydoğu Avrupa’daki diğer Grup şirketleriyle birlikte , s.r.o. bünyesinde faaliyet göstermektedir.
09.09.2011 - Akenerji ve RWE Türkiye’de bir ilk olarak enerji satışını EFET Sözleşmesi ile gerçekleştiriyor

Müşteri Odaklılık
RWE’nin, 100 yılı aşkın piyasa deneyimi ve güvenilirliği ile ülkemizdeki uzman ekiplerinin gücünü birleştiren RWE Turkey, müşterilerine yenilikçi enerji çözümleri sunmaktadır. RWE Turkey, ihtiyaca özel olarak hazırlanan ürün seçeneklerini uluslararası standartlara uygun, dengeli ve sürdürülebilir sözleşmelerle sunmaktadır.

RWE Turkey geleceğe güvenle adım atıyor
RWE Turkey niteklikli ve uzman kadrosu ile oluşturduğu şeffaf, açık ve takım çalışmasına dayalı organizasyon yapısıyla geleceğe güvenle yürüyor.
s-instagram
s-twitter
s-facebook
Sosyal Medyada Megalon
Footler-Cizgi
Footer-Cizgi
Foot-Text-ust3
Foot-Text-ust2
Foot-Text-ust1
RWE ve Meglaon AŞ. iş birliğinde
sizde önemli bir yer sağlamak istiyorsanız,
hemen bayimiz olabilirsiniz ...
2008 ‘de Türkiye’de faaliyetlerine
başlayan RWE Elektrik Denizli’deki enerji santrali
ile sektörün önemli aktörlerinden ..
2014 yılında sektördeki açığı doldurmak,
pazarlamadaki başarısı ile sektöre yön vermek için
yola çıkan Megalon Enerji ...
RWE-Elektrik-Png
Bayilik-Talebi-Png
Megalon-Enerji-Png